Suplování:   Čtvrtek 26.1.2023 (sudý týden)

datum výpisu: 26.1.2023 (8:59)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Holubová Adéla (Absc)

       

Hud

Hud

-

-

-

           

Novák Jan (Absc)

<>

<>

-

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Železník Tomáš

1.hod

výměna <<

FYZ

1PP2+

(Z3)

z (18.1. 7.hod)

 

2.hod

výměna <<

FYZ

1PP1+

(Z1)

z (19.1. 3.hod)

Hudečková Dana

5.hod

spojeno (Hol Absc)

MTR

3KOS

(Z8)

 
 

6.hod

supl. (Hol Absc)

KOS

1KOS

(Z9)

přespočetná hod.

 

před 6. hodinou dohled 1. patro ŽU

 

Myšíková Zuzana

3.hod

výměna <<

ANJ

1G

(Z9)

z 24.1. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1G

3.hod

ANJ

 

(Z9)

výměna <<

Myšíková Zuzana

z 24.1. (Út) 6.hod

 

3.hod

ZSV

   

výměna >>

 

na 24.1. (Út) 6.hod

1KOS

1.hod

FYZ

KOS2

(Z3)

výměna <<

Železník Tomáš

z (18.1. 7.hod)

 

1.hod

MAT

KOS2

 

výměna >>

 

na 18.1. 7.hod

 

2.hod

FYZ

KOS1

(Z1)

výměna <<

Železník Tomáš

z (19.1. 3.hod)

 

2.hod

MAT

KOS1

 

výměna >>

 

na 19.1. 3.hod

 

6.hod

KOS

 

(Z9)

supluje

Hudečková Dana

(Hol)

1PP1

2.hod

FYZ

 

(Z1)

výměna <<

Železník Tomáš

z (19.1. 3.hod)

 

2.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 19.1. 3.hod

1PP2

1.hod

FYZ

 

(Z3)

výměna <<

Železník Tomáš

z (18.1. 7.hod)

 

1.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 18.1. 7.hod

3KOS

5.hod

MTR

 

(Z8)

spojí

Hudečková Dana

(Hol)

 

 

Suplování:   Pátek 27.1.2023 (sudý týden)

datum výpisu: 26.1.2023 (8:59)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Holubová Adéla (Absc)

-

-

Šol

Šol

Wie

-

-

-

-

           

Novák Jan (Absc)

<>

<>

<>

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Dědič Ondřej

2.hod

výměna <<

DĚJ

1KOS (KOS2)+

(Z3)

z (19.1. 5.hod)

 

3.hod

výměna <<

OBN

2KOS+

(Z1)

z (20.1. 6.hod)

Šoltýsová Jitka

3.hod

supl. (Hol Absc)

ZDR

1KOS

(Z9)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Hol Absc)

EVV

1KOS

(Z9)

přespočetná hod.

 

před 4. hodinou dohled 2. patro ŽU

 

Uhlířová Aneta

1.hod

výměna <<

HRA

1PP1

(Z11)

z (16.1. 5.hod)

Wienerová Eva

5.hod

supl. (Hol Absc)

EVV

1KOS

(Z9)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1KOS

1.hod

MAT

KOS1

 

výměna >>

 

na 16.1. 5.hod

 

2.hod

DĚJ

KOS2

(Z3)

výměna <<

Dědič Ondřej

z (19.1. 5.hod)

 

2.hod

MAT

KOS2

 

výměna >>

 

na 19.1. 5.hod

 

3.hod

ZDR

 

(Z9)

supluje

Šoltýsová Jitka

(Hol)

 

4.hod

EVV

 

(Z9)

supluje

Šoltýsová Jitka

(Hol)

 

5.hod

EVV

 

(Z9)

supluje

Wienerová Eva

(Hol)

1PP1

1.hod

HRA

 

(Z11)

výměna <<

Uhlířová Aneta

z (16.1. 5.hod)

 

1.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 16.1. 5.hod

1PP2

2.hod

DĚJ

 

(Z3)

výměna <<

Dědič Ondřej

z (19.1. 5.hod)

 

2.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 19.1. 5.hod

2KOS

3.hod

OBN

 

(Z1)

výměna <<

Dědič Ondřej

z (20.1. 6.hod)

 

3.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 20.1. 6.hod

2PMP

3.hod

OBN

 

(Z1)

výměna <<

Dědič Ondřej

z (20.1. 6.hod)

 

3.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 20.1. 6.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři